Tworzymy swój biznes razem z wami już od 28 lat, na rynku który co roku zmienia się i rozwija, a  ostatnie lata pokazują dynamikę tych zmian. Zmieniamy i rozwijamy się również my, wciąż doskonaląc nasz dział R&D, usprawniając produkcję czy wdrażając zaawansowaną logistykę. Imponujący zasięg naszej sprzedaży wymaga kreatywnego działania na całym rynku europejskim, Bliskim Wschodzie czy w Afryce Północnej.

since 1990

Jesteśmy obecni w

25

Europejskich

państwach

Współpracujemy z największymi producentami z Japonii, Korei oraz Chin, wymieniając wzajemne doświadczenie, tworząc produkty, energooszczędne, niezawodne, przyjazne użytkownikowi, spełniające bieżące oczekiwania rynku, wielokrotnie nagradzane w kategoriach cena/jakość, cena/możliwości produktu.

Główna siedziba spółki, dział rozwoju, linie produkcyjne, magazyny oraz serwis znajdują się w Polsce w Szczecinie.

Nasze produkty dystrybuowane są od wielu lat w całej Europie, można je znaleźć zarówno w najlepszych tradycyjnych sklepach elektronicznych, hipermarketach, jak i w sprzedaży przez Internet.

 

Współpracujemy również z operatorami kablowymi i satelitarnymi w wielu krajach.

DLACZEGO MY:

 

- Oferujemy pełny przekrój tunerów do odbioru TV satelitarnej, kablowej, naziemnej, IP, telewizory oraz pełną gamę osprzętu m.in. anteny, konwertery, kable, multiswitche, uchwyty

i inne akcesoria komplementarne.

 

- Szybka dostawa oraz serwis

 

- Przygotowanie produktu od strony hardware i software pod wymagania klienta.

 

 

Copyright ©  2016-2018 Ax Technology. Wszelkie prawa zastrzeżone.

CHANGE LANGUAGE

EN

DE